Metody znakowania odzieży LAPIN POLSKA

Haft na odzieży

Czym jest Haft Komputerowy?

Haft komputerowy – metoda ozdabiania tkanin, filcu lub skóry polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Haft komputerowy znany jest także jako haft maszynowy, haft reklamowy. Haft uznawany jest za jeden z najstarszych sposobów, za pomocą którego można zdobić przedmioty. O hafcie komputerowym mówi się również jak o następcy ręcznej metody. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie na tkaninach ozdobnych wzorów, które wyszywane są za pomocą kolorowych nici. Haftujemy na własnych wyrobach i dostarczonych przez klienta. Hafty są staranne i wytrzymałe.

 Podstawowe zalety HAFTU KOMPUTEROWEGO

Trwałość: doskonale sprawdzi się jeśli zależy Ci na trwałym i wytrzymałym nadruku. Tak wykonane logo lub grafikę możesz bez obaw prasować, a także prać mając pewność, że nic z nim się nie stanie.
Dokładność: wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwoliło nam na niezwykle precyzyjne sterowanie igłą, dzięki czemu otrzymany wzór jest bardzo dokładny i można go wielokrotnie powielić w takiej samej formie.
Estetyka: doskonale wiemy, że wymagania klientów nieustannie rosną, dlatego wykonujemy ręczniki, szlafroki, zapaski, polary, bluzy i koszulki z haftem również w wersji wielobarwnej, a także skomplikowanych i różnorodnych wzorów.
Jakość: w naszych maszynach wykorzystujemy polskie nici marki Ariadna, które pozwalają na otrzymanie wysokiej jakości wzorów.
Szerokie zastosowanie: ponieważ istniej możliwość wykonania go na różnym rodzaju odzieży, zarówno bluzach, polarach, koszulkach, t-shirtach i wielu innych.
Szybkość: którą w dużej mierze zawdzięczamy nowoczesnym maszynom, dzięki niej możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zrealizować zamówienie na czas.

 

Haft komputerowy – znakowanie odzieży

Oferujemy usługi w zakresie haftu:

  • na wykrojach (Haftujemy kieszonki, patki, plisy, nogawki, rękawy, przody, tyły, wstawki, cholewki)
  • na produktach gotowych (Haftujemy na gotowych bluzkach, kurtkach, spodniach, spodenkach, spódnicach, sukienkach, dresach, swetrach, szlafrokach).

Ile kosztuje haft komputerowy?

Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

Każdy haft jest inny i wymaga innego nakładu pracy. Hafty wyceniamy indywidualnie, a cena uzależniona jest od skomplikowania wzoru, wielkości haftu oraz ilości sztuk. Haft komputerowy – profesjonalne znakowanie odzieży

Nadruki flex i flock na odzieży

Folie flex i flock to bardzo popularny materiał stosowany w termotransferze, przeznaczony głównie do jednokolorowych projektów. Metoda polega na wgrzaniu wcześniej przygotowanego wzoru ze specjalnych folii Flex lub Flock na tkaninę. Folie musimy wyciąć ploterem tnącym, następnie oczyścić z niepotrzebnej foli docelowy napis, kształt itp. Folia Flex – cienka, gładka folia o różnych kolorch. Folia Flock – grubsza, strukturą przypominająca „meszek”

 

  • bardzo trwały jednokolorowy nadruk
  • opłacalny od 1szt
  • żywe kolory oraz wyrazista krawędź nadruku
  • czasochłonny przy większych nakładach
  • możliwość wykonania tylko prostych, nieskomplikowanych projektów
  • brak przejść tonalnych
  • minimalna grubość detali : 3 mm

Nadruki DTF na odzieży

Metoda DTF to modyfikacja druku DTG. Różnica poleca na tym, ze nadruki są nanoszone na bardzo cienką folię transferową, a nie jak w przypadku DTG bezpośrednio na materiał. Kolejnym krokiem jest nałożenie specjalnego kleju w proszku, który następnie jest żelowany w obróbce termicznej.

Skontaktuj się z nami

Adres

MDM Professional Daniel Mituła
Fabianów, ul. Środkowa 71A
63-460 Nowe Skalmierzyce biuro@lapinpolska.pl

Telefon

+48 693 450 788   

+48 509 059 413

Znajdź nas