O nas

Misją Lapin Polska jest zapewnienie wysokiej jakości oprawy dla segmentu  premium. Nasze produkty ozdabiają stoły i pokoje najlepszych hoteli i restauracji w całej Polsce. A odpowiednio dopasowana, skrojona na miarę odzież z logotypem wzmacnia wizerunek firmy.

Działamy na rynku HORECA od wielu lat jako organizatorzy imprez, szkoleniowcy i dostawcy akcesoriów. Stawiamy na wysoką jakość we wszystkim, czego się podejmujemy. Od kilku lat swoje umiejętności doskonalimy w tworzeniu jednolitego wizerunku firm poprzez tworzenie wystrojów wnętrz oraz tworzenie i znakowanie odzieży. 

Dostarczamy nasze produkty do hoteli i restauracji oraz firm w całej Polsce. Nasze wyroby szyjemy z najwyższej jakości tkanin. Udaje nam się osiągnąć zdrowy kompromis między jakością a ceną. Przekonajcie się sami! 

Magda

Znakomita organizatorka, dobra dusza firmy. Po kilkunastu udanych imprezach targowych i dziesiątkach zaplanowanych wesel teraz postanowiła wraz z mężem rozwinąć segment HORECA. Już pierwsze tygodnie pokazują, że była to trafiona decyzja biznesowa. 

Daniel

Optymista i wizjoner. Zawsze sięga myślami dalej, rozwija strategie i plany na przyszłość. Wyszukuje najlepsze dostępne tkaniny, żeby osiągnąć w pełni uzasadniony efekt premium.

MDM Professional

Nasza rodzinna firma istnieje od 12 lat. W tym czasie stworzyliśmy kilkanaście edycji targów – od ślubnych po budowlane. Szkolimy, kadry zarządzające w branży hotelarskiej i weselnej. Tworzymy własne produkty dla branży HoReCa oraz firm chcących ujednolicić wizerunek swojej marki. Lapin Polska to marka, której poświęciliśmy wiele serca. Wiemy jak ważne jest poczucie dobrze zorganizowanej imprezy dotyczącej najważniejszych chwil w życiu. Takie chwile wymagają szczególnej oprawy, ale wiemy również jak ważne jest zadowolenie właściciela, który może zobaczyć swoja firmę w nowym “życiu”. Stąd właśnie powstała idea Lapin Polska.

Naimoli Estate
Hotel Sonargaon
Hotel The Meridian

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde zapytanie.